View Single Post
Old 06-25-2006, 01:32 AM   #22
Level 2 - Poster
 
joanna69's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: poland
Posts: 5
Bincount™: 0
Re: 2006/06/24 - Katowice, POL - Spodek Arena

Było świetnie ... ale troche rozczarowana jestem ludzmi ktorzy na koncert przyszli ... bo to co dzialo sie na scenie bylo do przewidzenia(niestety) ale fani? nastawili sie tylko na szatanskie pogo, po 2 piosence musialam uciekac na tyly plyty bo nie moglam oddychac i bylam juz cala poobijana :| nastepnym razem troche mniej pogo a troche wiecej serca! jak mozna bylo nie znac textow piosenek?! zachowanie fanow (nie wszystkich rzecz jasna ) bylo troche zalosne ... co do zespolu: wiadomo Tool to Tool, wiadomo bylo ze tak to bedzie wygladac ... naglosnienie niezbyt dobre ale wspaniale dzwieki rozchodzily sie po moim ciele i wsiakaly we mnie-cudna rzecz :) za duzo nie widzialam co sie dzialo na scenie niestey ale to co zdolalo mi sie zobaczyc wystarczylo :) Szkoda ze terazniejszy Tool to juz nie to samo co kiedys ale najwazniejsza jest przeciez muzyka a jej nie zabraklo :) mimo iz grali krotko. Miejmy nadzieje ze to co powiedzial MJK okaze sie prawdą i ze jezeli odbedzie sie nastepny koncert publika pokaze klase - wkoncu Tool to nie punkowa napierdalanka i nie trzeba przesadzac z pogo :P i drodzy "fani' : nauczcie sie textow piosenek:P i nie psujmy sobie nawzajem tak niezwyklego wydarzenia jak koncert Tool. Ja mimo wielu nieprzyjemnosci bede koncert wspominac bardzo milo :)
Pozdrawiam wszystkich, "see you soon, hopefully in november"
OFFLINE |